You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 • Kapadokya Kır Düğün

  Büyüleyici bir organizasyonla dünya evine girmek isteyen çiftleri Bahçe Sarıhan’a davet ediyoruz. Doğa içinde şehrin gürültüsünden uzak bir adreste keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Bahçe Sarıhan olarak Nevşehir Ürgüp’te faaliyet gösteriyor, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Profesyonel ve özel günlerin değerini bilen bir ekip olduğumuzdan dolayı memnuniyetiniz için titizlikle çalışıyoruz. Nevşehir kır düğünü mekânları arasında yer alarak unutulmaz bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz.

 • 4500 m2 Yeşil Alan

  Peyzajı düzenli aralıklarla gerçekleşen yemyeşil bahçemizde ağaçların çevrelediği alanda ferah bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Nevşehir’de sizi ufak süprizler bekliyor. Eğlenceniz sırasında gökyüzünde birçok balon görebilirsiniz.

 • ‘‘Bazı anlar bir kez yaşanır’’

  Davet alanımız oldukça geniş olduğundan dolayı 2000 kişilik kapasiteli organizasyonlara bile ev sahipliği yapabiliyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak 10’ar kişilik sandalye ve yuvarlak masaları geniş aralıklarla konumlandırıyor, herkesin rahat etmesini sağlıyoruz.

 • ‘‘Bir kez evleniyorum düğün eğlencesi bitmesin’’

  Farklı konseptlerde bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız, değişen düğün trendini yakından takip ettiğimizden dolayı süslemelerde birbirinden birçok seçenek sunuyoruz. Genellikle beyaz saten masa örtüsü ve sandalye giydirmesi üstünü renk renk tüllerle süslüyoruz. Masa üstüne şık şamdan ve canlı çiçekler yerleştirerek davet alanında bahar esintisi atmosferi kazandırıyoruz.

 • Ahşap Pergola Altında

  Gelin ve damat masasını herkesi görebileceğiniz şekilde sahnenin yanına konumlandırıyoruz. Masayı özenle süslüyor masa arkasında fotoğraflarda arka fon olarak kullanabileceğiniz tak yerleştiriyoruz..

 • Diğer Etkinliklerimiz

  Düğün dışında ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardan bahsedecek olursak; evlilik yolunda ilk adımınız olan nişan organizasyonu, kına ve bekârlığa veda partileri, sünnet, nikâh sonrası aile yemeği, kurumsal etkinlik ve davetlerinizde sizi yalnız bırakmıyor, keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Kokteyl & Yemekli Düğün

Kokteyl veya yemekli düğün tercihinize göre farklı menü seçeneklerimiz bulunuyor. Hünerli şeflerimiz ordövr tabaklarından kırmızı veya beyaz et menülerine kadar birçok lezzeti sizin için hazırlıyor. Ana yemekli menülerin yanı sıra kokteyl veya pastalı menülerle de düğün ziyafeti gerçekleştirmeniz mümkün. Vegan, vejetaryen, kosher gibi özel menülerin de yer aldığı işletmemizde, isterseniz davetiniz öncesi menü tadımı yapabilir ve değişiklik talep edebilirsiniz.

Fotoğraf & Video

Özel gecenizi her daim hatırlamanız için harika bir kamera çekimi alternatifimiz de bulunuyor. Çekimlerde Drone ve Jimmy Jip kamera kullanıyoruz. Düğün öncesi (save the date) ve doğal dış çekiminizi (düğün günü ve sonrası) biz yapıyoruz. Üstelik güzel bir hatıra için bir de düğün belgeseli/hikayesi oluşturuyoruz!

Organizasyon Listesi

Çeşitli hizmetlerde uzmanız. Amacımız, isteklerinize göre en üst düzeyde müşteri hizmeti sunmaktır.

 • Düğün
 • Nişan
 • Kına
 • Sünnet
 • Davet

Hizmetlerimiz sayesinde, aradığınız her tür ürünü satın alırken kişiselleştirilmiş size özel yardımı alacağınızı umuyoruz.

Etkinlik Listesi

Çeşitli hizmetlerde uzmanız. Amacımız, isteklerinize göre en üst düzeyde müşteri hizmeti sunmaktır.

 1. After&Shot Party
 2. Baby Shower
 3. Mezuniyet Galası
 4. Bekarlığa Veda
 5. Doğum Günü

Hizmetlerimiz sayesinde, aradığınız her tür ürünü satın alırken kişiselleştirilmiş size özel yardımı alacağınızı umuyoruz.

Bahçe Sarıhan Kır Düğün Salonu Kapadokya

En Uygun Fiyat

Üstün kalite standartlarında uygun fiyatlar ile hizmetinizdeyiz.İndirim Fırsatları. Kampanya Olanakları.

2000 Kişilik Kapasite

Tamamı Yeşil Davet alanımız oldukça geniş olduğundan dolayı 2000 kişilik kapasiteli organizasyonlara bile ev sahipliği yapabiliyoruz.

Güvenli & Belgeli & Kurumsal

Ticaret Odasına Kayıtlı Faaliyet Konusu Düğün , Davet ve Toplantı Çalışma Belgeli.Gıda Tarım ve Orman Bakanlığı İşletme Belgeli.İtfaiye Uygunluk Belgeli.Sağlık Belgeli.Sıfır Atık Belgeli

Harika Dünyamıza Hoş Geldiniz..

Bu özel gününüzde keyif almaktan başka bir şey düşünmeyin..

Mutlu bir birlikteliğe adımını atacak çiftlerimiz için özenle inşa ettiğimiz mekanımız, benzersiz bir kır düğünü için hizmetinizde. Deneyimli organizasyon ekibimiz, dekorasyondan müziğe davetinizin her detayını sizin tercihlerinize göre planlıyor. Usta şeflerimiz de muhteşem bahçemizde gecenize lezzet katıyor..

Hayallerin ötesinde

Salonumuzun özellikleri ve görselliği sayesinde şehrin en şık ve nezih düğünlerinin gerçekleştirildiği mekanlardan bir tanesiyiz.Geniş kapasiteli ve yeşil bitkiler içerisindeki doğa manzaralı kır bahçemiz,İsteğinize göre kiliseden bankete her türlü oturma düzenini uyguluyoruz..Sunduğumuz geniş imkanların yanında erken rezervasyon yapan çiftlerimize ödeme kolaylığı sağlıyoruz.Fotoğraflarına baktıkça şıklığını hatırlayacağınız bir düğünün kapılarını aralıyor. En güzel anlarınız ve en özel günlerinizin vazgeçilmez adresi olmak için bundan daha iyi ne olabilir ki .?

Videolar